Kurumsal

Hakkımızda

TETİK PROJE; binaların ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın tesisatı, sıhhi tesisat, asansör ve diğer mekanik tesisat konularında, proje tasarımı hizmeti veren, uzun soluklu çalışmalar neticesinde oluşturulan bir proje ofisidir.
TETİK PROJE; 12 yıllık özel sektör iş tecrübesini Mekanik Tesisat Proje hizmetinde buluşturan girişimci, Makine Mühendisi İrfan TETİK tarafından Bursa’nın Karacabey ilçesinde 2019 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Gerçekleştirdiği tüm mekanik projelerde ( Sıhhi tesisat, Kalorifer, Asansör, Yangın, Klima, vb. ) konforlu ve modern yaşamı mimariye emniyetli ve ekonomik şekilde ulaşmasını hedeflemiştir.
Proje hizmetlerinde; Eğitim ve bilime dayalı, yatırımcının ekonomik durumunu ve kalitesini koruyan, arttıran, aynı zamanda bina içerisinde yaşayacak olan insanların yaşam kalitelerini koruyan ve artıran, çevre bilinci ile, yenilikçi, olarak hareket etmeyi benimsemiştir. Bu doğrultuda yaptığı çalışmalarda güvenilirlik ile müşteri beklentilerini karşılamaktadır. Mühendislikten asla taviz vermeden, teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek de şirketimizin temel prensiplerindendir.
TETİK PROJE & MÜHENDİSLİK firması olarak proje mühendislik ve hayvancılık alanlarında a faaliyet vermekteyiz.

Teklif Almak için Lütfen Bizimle İrtibata Geçin
Teklif Al